PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760305}

Atomówki

The Powerpuff Girls
4,7 322
oceny
4,7 10 1 322
Atomówki
powrót do forum serialu Atomówki

Dlaczego nowe Atomówki ssą

użytkownik usunięty

- Zmienili w obydwu wersjach językowych obsadę na gorszą;
- Nowi twórcy, którzy w ogóle nie znają się na robocie (o Craigu McCrackenie nie może być mowy);
- legendarne już twerkowanie;
- żenujący antagoniści jak np. Zła panda, która zmusza do owego twerkowania;
- nowa, gorsza kreska i do bólu jaśniejsze, bardziej pastelowe kolory;
- Pełno nawiązań do popkultury, memów, internetu, a na dodatek smartfony, czyli po prostu bycie na siłę nowoczesnym i modnym, bycie na siłę cool, typowy bajzel, który chce się przypodobać młodzieży;
- Wyraźne podlizywanie się feministkom i pokazywanie, że niby dziewczyny są lepsze od chłopaków;
- Wkurzanie fanów pierwowzoru;
- Jeszcze bardziej infantylna fabuła;
- Ujemne IQ bohaterów.
A to dopiero początek.

ocenił(a) serial na 7

Ja akurat wolę nowe atomówki. Jest bardziej na luzie i zabawniej. Humor też bardziej skierowany do dorosłych.

ocenił(a) serial na 2

Zgadzam się, obejrzałem 3 odcinki i mam dość, eh... Oryginał też nie powalał, ale aż tak źle nie jest. Może gdybym był dziewczyną to by mi się bardziej spodobał.

ocenił(a) serial na 7

Zauważ że w starszej wersji atomówek ,w jednym z odcinków ; siostry brawurki postąpiły wobec niej nikczemnie , odmówiły jej pomocy i przyczyniły sie do tego by złoczyńcy wybiły brawurce zęby .

Tu masz linka
https://www.youtube.com/watch?v=FueUlOvVoy4 . Zobacz to

A w nowszej wersji atomówek są lepsze relacje .

Co ty na to ?

ocenił(a) serial na 7

A taki nikczemne posunięcie które dopuściły sie Bójka i Bajka w starszej wersji , ma zły wpływ na dzieci .

Daj znać co sądzisz o tym

użytkownik usunięty
Gokussb

Raz - nie trzymajmy dzieci pod kloszem.
Dwa - Cartoon Network to miał być w zamyśle raczej kanał dla młodzieży niż dzieci (no ale że zszedł na psy to druga sprawa).

ocenił(a) serial na 7

dobrze że kiedyś Cartoon Network miał normalne seriale animowane .

Oglądałeś emisje wojny klonów w latach 2009 - 2013 ?? Ja tak .

I nowe CN umarło kiedy zdjęto te sw z emisji .

użytkownik usunięty
Gokussb

Tak, oglądałem.

ocenił(a) serial na 7

ok . I co sądzisz że według mnie nowe CN umarło wraz ze zdjęciem z emisji wojen klonów ?????

użytkownik usunięty
Gokussb

Chyba się zgodzę, ale to już było wcześniej - np. Co gryzie Jimmy'ego lub Johnny Test.

ocenił(a) serial na 5

Ja się pytam - DLACZEGO BAJKA JEST PREZESEM??? i kto wpadł na tak głupi pomysł?

mietek04

Chyba Bójka

ocenił(a) serial na 5
cwaj

chodzi, mi, że Bajka jest główną postacią w TEJ serii, na niej koncentrują się wątki, co jest złe

mietek04

Dlaczego złe?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones