Katarzyna Sadowska

5,2
25 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Sadowska

Jestem pierwszy, więc chyba mogę zaproponować... założenie fan clubu pani Katarzyny? Cała Polska wie od niedawna, a ja i szczecinianie za sprawą desek Teatru Polskiego od dłuższego czasu możemy podziwiać zarówno nieprzeciętny talent, jak i - co tu kryć - wdzięk i urodę wschodzącej gwiazdy. Wypada jedynie żałować, że pani Kasi w Ławeczce przypadła niezbyt wdzięczna rola. Oby nie miało to negatywnego wpływu na jej dalszą karierę... Zapraszam do dzielenia się uwagami.
Krzysztof (kubik78oranje@wp.pl)

kubik78oranje

Może nie gwiazdę, ale napewno wspaniałą aktorkę (gwiazda raczej źle się kojarzy)! Odrazu przypomina mi się wspaniała rola w Igraszkach z diabłem, czy w Don Kichote. Oby tak dalej, pani Katarzyno!

użytkownik usunięty
kubik78oranje

Nie chwalcie się aktorami z teatrów szczecińskich! Bo nam wszystkich zabiorą/uciekną do Warszawki :( A ja wolę ich tu, u nas, niż w telenowelach.... I nie będę wymieniała, których lubię, bo i lista długa, i przeczytać może jakiś "złodziej"... :) Pozdrowienia dla naszych wielkich szczecińskich :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones