PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106458}
4,4 4 918
ocen
4,4 10 1 4918
3,5 6
ocen krytyków
Ławeczka
powrót do forum filmu Ławeczka

to widać jaki poziom mierny jest tego filmu. Juz nie wspomnę o grze aktorskiej.Sorry ale aktorzy tego filmu to poziom Mroczków.Żal taśmy na której nakręcony był film. A spektakl teatru TV został wydany na DVD! Ta sztuka, to wykonanie w reż.Wojtyszki to nie perełka a PERŁA!

Ewako

Zgadzam się. Spektakl z teatru tv w wykonaniu Gajosa i Żółkowskiej trzymał poziom, a to? Nieporozumienie...

Crystalise

popieram! tamtą wersję oglądało się z prawdziwą przyjemnością i zachwytem! Gajos i Żółkowska - niepowtarzalni!.... zresztą - jak zawsze :)

Ewako

Podpisuje się pod tym dwoma rękami! Szkoda czasu na tą ławeczkę, lepiej obejrzeć Teatr :)

ocenił(a) film na 3
HollyShort

Wczoraj oglądałem ten film. NAPRAWDĘ PORAŻKA!! Szkoda tych 1,5 h. lepiej poogladać kreskówki..... Nie jestem jakimś koneserem filmowym ale gra aktorow faktycznie nie przekonała mnie. Nie wierzę że istnieja tak naiwni ludzie. Zupełnie czego innego się spodziewałem. To jest film który oceniłem najniżej na Filmweb-ie. Nie polecam. Gorszy od filmu "Tulipany" Borcucha który też mi nie przypadł do gustu ale przynajmniej był bardziej sensowny.

Trophy

świetny teatr TV-fantastyczna gra aktorów.Wczoraj 2 raz oglądałem w TV.Oczywiście w teatrze na żywo doznania są głębsze.-ale mówić o porażce ,to naprawdę duża PRZESADA.

ocenił(a) film na 5
Ewako

Eeee nieładnie takie porównanie Jeśli chodzi o Żółkowska vs. Fraszyńska to jeszcze jeszcze... ale porównywać Żmijewskiego który mimo wszystko jest naprawdę b.dobrym aktorem do takiej instytucji jak Gajos... Toć moja stara jak chce wymusić na mnie zgodę na zakup w zatrważająco krótkim odstępie czasu jakiejś kolejnej "szmatki" nie ma do niego szans.... a naprawdę jest na co popatrzeć jaki dramat i ekspresja ;))

ocenił(a) film na 5
Ewako

W sumie zgadzam się, ale trzeba też inaczej spojrzeć na film i teatr tv. Film nie jest dobry, ale ma coś w sobie, taka "nowoczesna" wersja. Teatr tv jest rewelacyjny, zapewne jest to zasługa duetu Żółkowska - Gajos. Widziałam już Pana Gajosa w podobnych kreacjach, ale w Ławeczce jest obłędny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones