PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106458}
4,4 4 919
ocen
4,4 10 1 4919
3,5 6
ocen krytyków
Ławeczka
powrót do forum filmu Ławeczka

Jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tak złego, tak beznadziejnego filmu!!!!!! Nigdy w zyciu!!!!! Po prostu myślałem, że na nim usnę i myślałem że wyjde z kina 9 a jerszcze nigdy wcześniej coś takiego mi sie nie przytrafiło). Nie wiem komu ten film sie może podobać??Jedynie Fraszyńska była jako-taka. Dlatego daje "2"

ocenił(a) film na 3

Według mnie też jeden z gorszych filmów jakie oglądałem. Ja dałem 3/10 za to, że kilka razy się uśmiechnąłem. Nie zgodzę się tylko co do Jolanty Fraszyńskiej, według mnie była bardzo sztuczna, już sam nie wiem czy ona robiła to specjalnie czy rzeczywiście tak grać nie umie.
Bohater grany przez Żmijewskiego w moim przekonaniu bardzo mało realistyczny jak i ta cała historia, film denerwował mnie cały czas dialogami, scenariusz do kitu.

Do tego te kryptoreklamy, a tekst pani Fraszyńskiej "jestem konsultantką avonu" był tak beznadziejnie wydeklamowany, że to chyba żadnych skutków marketingowych nie przyniosło :)

ocenił(a) film na 1

zgadzam sie! totalne dno!! i po obejrzeniu mialam takie wlasnie odczucia jak Ty: najgorszy film jaki w zyciu widzialam!!! Jedyną fajną i "nie sztuczną" postacią był ten mały, rudy bosman. jego postac to jedyny plus filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones